Новини

США робить новий наступ на Huawei

Згідно з діючими санкціями з боку США, з HUAWEI не можуть співпрацювати міжнародні компанії, у виробничих ланцюжках яких використовується більше 25% американських технологій. В ході нового етапу торгової війни з Китаєм США планують знизити цей поріг, значно ускладнивши життя компаніям з Піднебесної.


7-nm

Як повідомляється, влада США хоче обмежити доступ HUAWEI та інших китайських компаній до продукції, у виробництві якої використовується хоча б 10% американських технологій. За деякими даними, ці зміни можуть прийняти вже 17 січня 2020 року.

Особливе занепокоєння такі заходи викликають у тайванської компанії TSMC. Справа в тому, що при виробництві 14-нм чіпів вона використовує більше 15% американських компонентів. Отже, вона не зможе надавати свої послуги в повній мірі. Подібні заходи змушують TSMC переводити якомога більше потужностей на більш сучасний 7-нм техпроцес, який укладається у відведені рамки десяти відсотків.

Щоб уникнути проблем з США, виробник напівпровідників HiSilicon, що належить HUAWEI, також активно переводить свої чіпи на сучасні технологічні процеси 7 і 5 нм. Таким чином, санкції США хоч і ускладнюють життя HUAWEI та іншим компаніям, але разом з тим і підштовхують їх до розробки нових рішень без використання американських технологій.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button