Новини

Новий смартфон Samsung може згинатися у двох місцях

Ринкова вартість Samsung досягла рекордного рівня

Шеф-редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) продовжує постачати нас новинами про нові смартфони південнокорейської компанії Samsung.


Цього разу він опублікував фотографію комп’ютера, на екрані якого показаний логотип нового гнучкого смартфона Samsung Galaxy Z. Зображення прямо вказує на те, що смартфон буде мати екран, що згинається одразу в двох місцях. Причому в одному місці екран буде складатися всередину, а в іншому – назовні. В результаті в складеному стані користувачі матимуть дисплей в три рази меншою площею, ніж в повністю розкладеному.

Можна згадати, що Xiaomi в минулому році теж показала прототип смартфона, який згинається в двох місцях, однак він має зовсім інший вигляд.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy Z

Саме джерело зазначає, що смартфон Samsung Galaxy Z цілком може бути реальним, проте він не виключає ймовірності того, що це жарт якогось ентузіаста, знайомого з графічними редакторами.

Сама компанія Samsung офіційних коментарів з цього приводу не робить.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Найдешевший 5G-смартфон у світі вивів акції Xiaomi на новий рекорд

В минуле

Лінійка Google Pixel отримає продовження в двох нових моделях

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle