Новини

Windows 7 не збирається помирати, за неї вступилась ціла країна

Ще 14 січня 2020 року Microsoft офіційно припинила підтримку легендарної операційної системи Windows 7. Що цікаво, компанія ніколи не приховувала того факту, що для окремих клієнтів підтримка продовжиться і після цієї дати, правда за подібний “привілей” доведеться заплатити кругленьку суму. Яка, по всій видимості, влаштувала владу Німеччини, раз у Федерального уряду країни залишилося близько 33 тис комп’ютерів, які не оновились до останньої версії Windows.


Принаймні про це заявляють анонімні джерела, наближені до представників влади європейської держави. За підсумком, якщо підрахувати вартість підтримки всіх тих комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows 7, то за рік “набігає” сума в 887 тис доларів або 800 тис євро. Що цікаво, за словами представників Microsoft, щороку ціна за додаткову підтримку буде тільки підвищуватися: у 2021 році ціна виросте до 50 доларів, а в 2022 році вже до 100 доларів!

[adsforwp id=”10622″]

Нагадаємо, що виробник найпоширенішої настільної операційної системи в світі неодноразово заявляв про швидке припинення підтримки Windows 7, пропонуючи як звичайним, так і корпоративним користувачам перейти на більш актуальну Windows 10.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button