lifecellVodafoneКиївстарНовини

Київстар, Vodafone або Lifecell: хто пропонує найдешевший тариф

Тарифний план «Дзвінки для батьків» Київстар запустив вже більше року назад, але тільки зараз на нього звернули увагу багато українців. Проте, у цього тарифного плану є свої «підводні камені». Що ж, давайте порівняємо його з іншими бюджетними «сімейними» тарифами і з’ясуємо, який краще підходить для літніх людей, які не часто користуються інтернетом, а також для дітей.


Послуга від Київстар

У тарифному плані від Київстару “Дзвінки для батьків” абонентська плата становить шістдесят гривень на місяць. За ці гроші ви отримуєте безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», шістдесят копійок за межі рідної мережі, а також сто мегабайт мобільного інтернету в день для поновлення додатків. Після вичерпання пакета швидкість інтернету впаде до 32 Кбіт / с.

Це досить дешевий тарифний план, але у нього є проблема: він контрактний. Щоб перейти на нього, потрібно користуватися послугами Київстару не менш трьох місяців, а також, щоб ваш вік становив не менше шістдесяти років. Завдяки контрактній формі обслуговування можна оплачувати послуги після їх використання і тримати на одному рахунку кілька номерів.

Пропозиція від Vodafone

У лінійці тарифів компанії Vodafone нішу «сімейного» соціального тарифу займає Vodafone SuperNet Plus. Абонентська плата в ньому становить вісімдесят гривень на місяць. За ці гроші ви отримуєте безлімітні дзвінки на Водафон, а також шістдесят хвилин на інших операторів і один гігабайт мобільного інтернету.

[adsforwp id=”10622″]

Тарифний план від Водафон значно дорожчий, але послуг в ньому більше, і не потрібно оформляти ніяких контрактів – ви можете просто купити потрібну картку. Не потрібно чекати, поки вам виповниться шістдесят років.

Соціальний тарифний план від Lifecell

На даний момент в лінійці тарифних планів компанії Lifecell немає тарифу, який би позиціонувався як сімейний або батьківський. Проте, як повідомляє прес-служба оператора, найчастіше в таких цілях використовується тариф «Чотири безліміту». Саме його регулярно набувають для людей похилого віку.

Абонентська плата в «Чотири безліміту» становить шістдесят гривень за чотири тижні, тобто виходить тринадцять платежів на рік. Дзвінки на Лайф безлімітні, на інших операторів надається шістдесят хвилин. Інтернету – сто мегабайт в день, проте багато сайтів і соціальні мережі не тарифікуються. Щоб подивитися, які саме, вивчіть наші статті про даному тарифному плані.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button