Новини

iCloud назвали офіційним інструментом стеження

Творець Telegram Павло Дуров заявив, що хмарний сервіс зберігання даних iCloud є інструментом для стеження в зв’язку з відмовою компанії Apple шифрувати резервні копії сервісу.


Тепер iCloud офіційно є інструментом стеження. Додатки, які використовують його для зберігання ваших особистих повідомлень (такі, як WhatsApp), є частиною цієї проблеми.

Павло Дуров

Як ми вже повідомляли, компанія Apple відмовилася від наміру дозволити користувачам iPhone повністю шифрувати свої резервні копії після того, як ФБР поскаржилося, заявивши, що такий крок може зашкодити розслідуванню бюро.

iCloud

Більше двох років тому Apple повідомила ФБР про намір запропонувати користувачам використовувати наскрізне шифрування даних, що містяться в iCloud. Інформація користувача могла б бути в цьому випадку захищена від зломів хакерами, але і сама Apple не мала б можливості отримати до них доступ і передати владі навіть за рішенням суду.

Нещодавно ФБР звинуватило Apple в тому, що компанія не надала належної допомоги регулятору в розслідуванні теракту у Флориді в грудні 2019 року. Втім Apple на це відповіла, що передала необхідну інформацію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button