Новини

Покупці Huawei Mate 30 Pro отримають в подарунок FreeBuds 3

Обговорення
HUAWEI Mate 30 Pro

До недавніх пір смартфон Huawei Mate 30 Pro, який очолює рейтинг DxOMark, продавався в Китаї, Об’єднаних Арабських Еміратах, Швейцарії та Іспанії.


Тепер, пристрій, як повідомляють джерела, почав з’являтися в продажу на нових ринках Східної Європи, включаючи Болгарію та інші держави. Нагадаємо, пильний інтерес дана лінійка викликає тим фактом, що на смартфонах відсутній магазин додатків Google Play та сервіси Google.

У Європі пристрій пропонується за ціною 1000 євро.

Huawei Mate 30 Pro

Примітно те, що компанія Huawei намагається надати цьому недоліку свого роду позитивний ефект. Відсутність додаткових додатків Google називають кроком до свободи програмного забезпечення і альтернатив. Нагадаємо, Huawei активно працює над власними сервісами, а також операційною системою, яка складе конкуренцію Android.

Щоб зробити пропозицію ще більш привабливою, Huawei Bulgaria пропонує повністю бездротові навушники FreeBuds 3 в подарунок покупцям Huawei Mate 30 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus впровадить в свої смартфони революційну фішку

В минуле

Lifecell запустил новые, выгодные тарифы

В майбутнє

Також буде цікаво