КиївстарНовини

Київстар запустив найдоступніший тариф у своїй лінійці

Обговорення
Київстар

Тарифні плани від «Київстар» з розміром абонплати менше ста гривень на місяць доживають свої останні дні – до початку березня вони будуть повністю ліквідовані, про що ми писали вже неодноразово. Проте, один дешевий тарифний план у компанії все-таки залишиться. Правда, умови у нього такі, що жодна людина молодше пенсійного віку навіть не зможе ним скористатися.


Найдешевший тариф

Абонентська плата в останньому і, практично єдиний соціальний тариф від «Київстар» становить шістдесят гривень. Пакет послуг складено за принципом «нічого зайвого»:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар».
  • Дзвінки на номери інших українських операторів, а також на стаціонарні телефони за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайт інтернету на добу. Звісно, цього не вистачить навіть на месенджери, однак може стати в нагоді на випадок, якщо будь-яким програмам потрібно буде оновитися.

Тарифний план – не передплатний, а контрактний. Він дозволяє оплачувати місячну абонплату по частинах, а також підключати відразу кілька номерів телефону на один особовий рахунок. У цьому тарифі це кількість обмежена двома.

Київстар

Заходи щодо захисту від користувачів

Таку назву замість звичного «як підключитися» ми вибрали не просто так. По всій видимості, Київстар смертельно боїться, що на даний дешевий тариф перейдуть люди з більш дорогих передплатних пакетів послуг. Тому заповітну сімку з планом «Дзвінки для батьків» придбати не можна. Як і інші контрактні тарифні плани, він вимагає для підключення прийти в магазин оператора і підписати договір. Ви не зможете оформити «Дзвінки для батьків» в тому випадку, якщо вам менше шістдесяти років.

Що ж, якщо вам до пенсійного віку ще далеко, а бюджетний тарифний план підключити хочеться – виберіть інший контрактний тариф. Він називається «Київстар комфорт», і в його рамках ви отримаєте безліміт всередині мережі та півгодини на інших операторів в місяць за дев’яносто гривень. Не дуже «соціально», звичайно, але, як то кажуть, інших пропозицій у нас для вас немає. Взагалі «Київстар» і раніше був небагатий на дешеві тарифні плани, а зараз, після подорожчання – тим більше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone представив сімейний тарифний план

В минуле

Нова пошта значно розширює сферу послуг: кредити, комуналка і т.д.

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Csfhv Hfhgf

    Суки неможуть нажертися

Комментарии для сайта Cackle