КиївстарНовини

Київстар запустив найдоступніший тариф у своїй лінійці

Тарифні плани від «Київстар» з розміром абонплати менше ста гривень на місяць доживають свої останні дні – до початку березня вони будуть повністю ліквідовані, про що ми писали вже неодноразово. Проте, один дешевий тарифний план у компанії все-таки залишиться. Правда, умови у нього такі, що жодна людина молодше пенсійного віку навіть не зможе ним скористатися.


Найдешевший тариф

Абонентська плата в останньому і, практично єдиний соціальний тариф від «Київстар» становить шістдесят гривень. Пакет послуг складено за принципом «нічого зайвого»:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар».
  • Дзвінки на номери інших українських операторів, а також на стаціонарні телефони за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайт інтернету на добу. Звісно, цього не вистачить навіть на месенджери, однак може стати в нагоді на випадок, якщо будь-яким програмам потрібно буде оновитися.

Тарифний план – не передплатний, а контрактний. Він дозволяє оплачувати місячну абонплату по частинах, а також підключати відразу кілька номерів телефону на один особовий рахунок. У цьому тарифі це кількість обмежена двома.

Київстар

Заходи щодо захисту від користувачів

Таку назву замість звичного «як підключитися» ми вибрали не просто так. По всій видимості, Київстар смертельно боїться, що на даний дешевий тариф перейдуть люди з більш дорогих передплатних пакетів послуг. Тому заповітну сімку з планом «Дзвінки для батьків» придбати не можна. Як і інші контрактні тарифні плани, він вимагає для підключення прийти в магазин оператора і підписати договір. Ви не зможете оформити «Дзвінки для батьків» в тому випадку, якщо вам менше шістдесяти років.

Що ж, якщо вам до пенсійного віку ще далеко, а бюджетний тарифний план підключити хочеться – виберіть інший контрактний тариф. Він називається «Київстар комфорт», і в його рамках ви отримаєте безліміт всередині мережі та півгодини на інших операторів в місяць за дев’яносто гривень. Не дуже «соціально», звичайно, але, як то кажуть, інших пропозицій у нас для вас немає. Взагалі «Київстар» і раніше був небагатий на дешеві тарифні плани, а зараз, після подорожчання – тим більше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button