Новини

Vodafone представив сімейний тарифний план

Компанія Vodafone популярна в нашій країні в першу чергу за достатньо дешеві тарифи, незважаючи на те, що у них часто буває подвійне дно. Проте, завдяки недавньому переходу оператора з рук компанії «Мобільні ТелеСистеми» у власність азербайджанців з Backcell, ситуація з «подвійним дном» стала краще. Нові тарифні плани ніяких каверз не містять. Вони позиціонуються в першу чергу як сімейні, тобто призначені для батьків і дітей.


Що входить в пакет послуг

Завдяки новому тарифному плану ваші діти завжди зможуть зателефонувати вам або відписатися в месенджері, при цьому можливість сидіти в зовнішньому інтернеті (що відволікає, наприклад, від навчання) буде обмежена. У новому сімейному тарифі компанії Vodafone передбачений наступний набір послуг:

  • Безлімітні дзвінки на будь-які номери оператора Vodafone Україна.
  • Безлімітний месседжінг (картинки і текст, але не відеозв’язок) в наступних програмах: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.
  • Шістдесят хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також на міжнародні – на номери Російської Федерації і Польщі.
  • Послуга «Обмін хвилин» – можливість обміняти хвилини по Польщі на додаткові сто хвилин по Україні.
  • Один гігабайт мобільного інтернету.

Абонентська плата становить вісімдесят гривень на місяць. Тарифний план може здатися дещо незручним, проте слід пам’ятати, що призначений він в першу чергу для ваших дітей. Дорослим людям можна звернути увагу на інші тарифи Водафон, які традиційно дешевше, ніж у його конкурентів по “великій трійці”.

У тарифному плані «Vodafone Family Plus» перші три місяці ви можете платити не вісімдесят, а сімдесят гривень на місяць. Також перші кілька місяців у вас буде можливість отримувати додатковий гігабайт інтернету, який в подальшому можна буде підключити окремо. У разі, якщо у вас буде недостатньо грошей на рахунку, щоб поповнити його, будуть активовані денні тарифи, про які можна прочитати окремо на сайті компанії Водафон. Якщо ви вичерпаєте свій пакет, можна відразу замовити новий за допомогою комбінації * 101 * 444 #. Очевидно, що для цього необхідно мати на рахунку потрібну суму – сімдесят або ж вісімдесят гривень

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button