Новини

Стало відомо,, як працює камера флагмана з лінійки Samsung Galaxy S20

Обговорення
Samsung Galaxy S20

На сайті Slashleaks опублікували нові подробиці про камеру смартфона Samsung Galaxy S20 Plus, зокрема, про використовувані в ній датчики зображення і їх роздільну здатність.


Отже, головним датчиком зображення в даному випадку виступає Sony IMX555, його роздільна здатність становить 12 Мп при розмірі пікселя 1,8 мкм. Додатково встановлено 48-мегапіксельний датчик зображення Samsung ISOCell S5KGW2. У третьому модулі використовується датчик Samsung ISOCell S5K2LA. Четвертий датчик поки невідомий.

Samsung Galaxy S20 Plus

У фронтальній камері використовується 10-мегапіксельний датчик Sony IMX374, який застосовувався в лінійках Galaxy S10 і Note10. Він дозволяє записувати 4K-відео при 60 к/с. Основна камера буде підтримувати відеозапис у 8K.

У наступних роликах демонструється інтерфейс камери, а також функція Single Take Photo, яка дозволяє камері самій робити знімок, коли в кадрі все ідеально.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 9 отримає флагманську технологію

В минуле

Vodafone представив сімейний тарифний план

В майбутнє

Також буде цікаво