Новини

Особами молодше 18 років заборонять користуватися телефонами

Обмеження і правила щодо часу використання смартфонів і відеоігор перестають бути чимось нечуваними. Наприклад, в Китаї введено обмеження півтори години в день в будні дні й три години у вихідні та святкові дні. Крім того, введена повна заборона на ігри з 22:00 до 08:00. Ці заходи спрямовані на те, щоб приборкати ігрові звички тих, хто не досяг 18-річного віку.


В одній з префектур Японії хочуть ввести ще жорсткіші обмеження. У префектурі Кагава запропоновано обмежити час, що витрачається на смартфони і відеоігри особами молодше 18 років, до 60 хвилин в будні дні і до 90 хвилин у вихідні та святкові дні.

Як і в Китаї, вимикати пристрої доведеться о 22:00.

[adsforwp id=”10622″]

В одній з префектур Японії хочуть заборонити дітям і підліткам користуватися мобільними пристроями після 22:00

Відзначимо, що навіть якщо пропозиція буде схвалена голосуванням і вступить в силу на початку навчального року (в Японії він починається в квітні), покарання для порушників нових правил не передбачено.

Це може здатися безглуздими, оскільки мова йде не більше ніж про рекомендації для батьків і опікунів. Проте, нова міра розглядається як перший крок в надії підштовхнути до подібного рішення національний уряд.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button