Новини

Google дозволить переводити тексти офлайн на 20 % якісніше

Обговорення
Google Translate

Однією з найбільш часто використовуваних функцій сучасних смартфонів є переклад іноземних мов. Найчастіше смартфон допомагає зрозуміти те, що без нього було б зробити практично неможливо. Для цих цілей часто використовується додаток Google Translate.


Компанія Google оновила додаток перекладача для смартфонів, які працюють під управлінням операційної системи Android. Кілька років тому у Google Translate з’явилася автономна версія. Розробники стверджують, що після останнього оновлення програма дозволяє переводить текст на 20% точніше без підключення до інтернету.

Google Translate

Згідно зі звітом, додаток Google Translate дійсно став значно точнішим, навіть не звертаючись до хмарних серверів. На 59 мовах автономні переклади з вибору слів, граматики і структурі пропозицій стали краще на 12%. Крім того, на кількох мовах, включаючи японську, корейську та польський, переклад став на 20% точнішим.

Однак варто розуміти, що без підключення до інтернету з додатком є ​​набагато менше мовних пакетів і словників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S20 отримає флагманську камеру та Snapdragon 865

В минуле

Хитрість від Huawei: використовувати сервіси Google реально, навіть, крізь заборону

В майбутнє

Також буде цікаво