Новини

Як позбутися залежності від соцмереж: думка експерта

Журналісти видання CNET запитали експерта, як можна побороти залежність від соціальних мереж. Як виявилося, «просто видалити акаунт» – не найкраще рішення.


Доктор Логан Джонс (Logan Jones), психолог і засновник центру NYC Therapy + Wellness вважає , що видалення облікового запису може допомогти в деяких випадках, але найчастіше цього буває недостатньо.

За його словами, користувачам завжди варто тримати в голові, що соціальні мережі дійсно викликають залежність, працюючи за таким же принципом, як наркотики. Замість повної відмови від Instagram або Facebook Джонс радить робити невеликі кроки до зміни звичок. Для початку можна вимкнути оповіщення від соцмереж, звук або вібрацію на телефоні, а також відстежувати, скільки часу ви витрачаєте в додатках Instagram, Twitter, Facebook, ВКонтакте і т.д.

Варто спробувати почати практикувати тимчасове «відключення» від соціальних мереж: наприклад, не перевіряти їх, починаючи з 21:00 і до ранку.

Також Джонс рекомендує спробувати розібратися, чому ви часто «сидите» в соцмережах. Іноді це може бути наслідком того, що людина знаходиться під тиском некомфортних обставин, самотності або інших негативних емоцій.

Джонс стверджує, що для формування звички досить 21 дня. Тому, якщо скорочувати час перебування в соцмережах протягом цього періоду, то проблема може вирішитися.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button