Новини

Як позбутися залежності від соцмереж: думка експерта

Обговорення
Facebook
Facebook

Журналісти видання CNET запитали експерта, як можна побороти залежність від соціальних мереж. Як виявилося, «просто видалити акаунт» – не найкраще рішення.


Доктор Логан Джонс (Logan Jones), психолог і засновник центру NYC Therapy + Wellness вважає , що видалення облікового запису може допомогти в деяких випадках, але найчастіше цього буває недостатньо.

За його словами, користувачам завжди варто тримати в голові, що соціальні мережі дійсно викликають залежність, працюючи за таким же принципом, як наркотики. Замість повної відмови від Instagram або Facebook Джонс радить робити невеликі кроки до зміни звичок. Для початку можна вимкнути оповіщення від соцмереж, звук або вібрацію на телефоні, а також відстежувати, скільки часу ви витрачаєте в додатках Instagram, Twitter, Facebook, ВКонтакте і т.д.

Варто спробувати почати практикувати тимчасове «відключення» від соціальних мереж: наприклад, не перевіряти їх, починаючи з 21:00 і до ранку.

Також Джонс рекомендує спробувати розібратися, чому ви часто «сидите» в соцмережах. Іноді це може бути наслідком того, що людина знаходиться під тиском некомфортних обставин, самотності або інших негативних емоцій.

Джонс стверджує, що для формування звички досить 21 дня. Тому, якщо скорочувати час перебування в соцмережах протягом цього періоду, то проблема може вирішитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony готує свій аналог iPhone SE: що відомо

В минуле

Huawei P40 Pro вперше показали на фото

В майбутнє

Також буде цікаво