КиївстарНовини

Тарифи Київстар ростуть: чому так відбувається

Обговорення
Київстар

Ми вже кілька разів писали про те, що компанія «Київстар» переводить абонентів на більш дорогі тарифні плани, причому найчастіше при підвищенні ціни розмір пакета послуг залишається таким ж, чи зовсім зменшується. Нам, як і двадцяти мільйонам абонентів по всій країні, було цікаво почути, як же все ж таки оператор пояснить свою політику. Що ж, нещодавно прес-служба Київстару потрудилася дати пояснення. Які ж вони?


Виправдання для жадібності

Відповідно до заяв прес-служби Київстару, вони закривають тарифи, тому що вони, на їх думку, були запущені два-три роки тому і встигли застаріти. Компанія нібито підготувала безліч нових пропозицій, які будуть більш актуальні в умовах, коли користувачам потрібно набагато більше інтернету і дзвінків, ніж раніше. Тобто зазначається, що разом з ціною виростуть кількість і якість.

Що ж, на жаль, дане виправдання виглядає як канцелярська відмашка. Так, в деяких випадках з ростом цін дійсно підвищується кількість послуг, доступних за даним тарифним планом. Однак ми вже приводили в наших попередніх статтях приклади, коли кількість послуг або взагалі не змінюється, або зовсім зменшується – а ціни ростуть. Також не зовсім зрозуміло, чому «застаріли» все тарифи вартістю до ста гривень, а схожі, але трохи дорожчі – вже ні, вони лишаються актуальними. Словом, це пояснення нас задовольнити не може. Здається, більшість українських користувачів – теж. Ми запропонуємо своє власне.

[adsforwp id=”10622″]

Київстар

Ми писали про те, як компанія «Київстар» повністю перейшла у власність росіян. Протягом довгих років вони виживали з правління оператора компаньйонів – спочатку українських олігархів, а потім і норвежців з Telenor. На всі ці судові позови та пертурбації витрачено чимало грошей, які необхідно відбити. Спочатку була запущено осінню лінійку більш дорогих тарифів. Коли вона виявилася непопулярною, компанія почала дивну «акцію», в рамках якої користувачів під приводом можливості не платити за зв’язок два місяці переводили на більш дорогі тарифні плани. Нарешті, коли і ця спроба не вдалася, росіяни вирішили піти ва-банк і почати масштабну ліквідацію дешевших тарифів, яку ми зараз і спостерігаємо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Флагман від бренду Redmi здивував своїми можливостями

В минуле

Huawei оновила популярну модель смартфону, зберігши сервіси Google

В майбутнє

Також буде цікаво