КиївстарНовини

Київстар запустив найдешевший тариф у своїй лінійці

Компанія «Київстар» раніше оголосила про закриття всіх тарифів з абонплатою менше ста гривень на місяць, про що ми писали в попередніх статтях. Проте, оператор все-таки,судячи з усього, вирішив зберегти як мінімум один дешевий тарифний план, призначений в першу чергу для тих, хто не цікавиться мобільним інтернетом, а тільки розмовляє по телефону. Призначений він, як заявляє директор з маркетингу Павло Даніман, в першу чергу для людей у ​​віці від шістдесяти років.


Умови тарифного плану

Абонентська плата в даному тарифному плані складає шістдесят гривень на місяць. Пакет послуг простий і непримітний. У нього входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», а також дзвінки на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони всього за шістдесят копійок за хвилину. Також на випадок, якщо абоненту з таким тарифним планом знадобиться оновлення будь-яких додатків, передбачений невеликий пакет інтернету – сто мегабайт в день.

Даний тарифний план відноситься не до звичних для більшості користувачів предоплатних, а до контрактних. Це означає, що в ньому передбачені наступні переваги:

  • Можливість підключати на персональний рахунок кілька номерів, в даному випадку – відразу два.
  • Можливість оплачувати рахунок частинами.
  • Кращий рівень захисту особистих даних.

В цілому, пропозиція може здатися цікавою, але тільки для людей, які дійсно мало користуються інтернетом. Простому користувачеві таке навряд чи сподобається, та й не буде у нього можливості перейти на цей тарифний план.

Київстар

Як підключитися

Оскільки тарифний план «Дзвінки для батьків» є контрактним, то на нього не можна перейти, ввівши якусь комбінацію, або просто придбавши картку. Ви повинні з’явитися в офіс оператора особисто, з ідентифікаційним кодом і паспортом, і там оформити договір. Для того, щоб мати можливість підключити цей тариф, абонент також повинен відповідати ряду вимог, а саме – бути клієнтом Київстару не менше трьох місяців, а також щоб вік перевищував шістдесят років.

Для тих, кому до шістдесяти ще далеко, компанія пропонує інший бюджетний тариф – «Київстар комфорт», в рамках якого ви отримуєте безліміт всередині мережі, тридцять хвилин на інших операторів і на стаціонарні телефони. Коштує це три гривні в день.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button