КиївстарНовини

Київстар запустив самий безлімітний тариф

Компанія «Київстар», очевидно, вирішила увійти в Новий рік з новими тарифами. Хороша новина: умови в них досить непогані, особливо в порівнянні з «осінньої» лінійкою, яку оператор усіма правдами і неправдами намагається врятувати від забуття. Погана: ціна кусається. Досить-таки сильно, наважимося сказати. Втім, про все по порядку.


Умови нового тарифного плану

Причини, за якими Київстар змушений вводити нові тарифи, очевидні. Осіння лінійка продалася дуже погано. Спроби перевести на неї людей за допомогою акцій з подвійним дном, про які ми писали неодноразово, провалилися. Масове переведення людей на більш дорогі тарифні плани (ті самі, осінні) загрожує завдати значного удару по клієнтській базі оператора, а значить, компанія ризикує втратити першість на українському ринку. Отже, прийшов час для більш вигідних пропозицій. У новому тарифному плані Київстар пропонує:

  • Безлімітний мобільний інтернет. Традиційно для Київстару, ви можете роздавати його зі смартфона або вставити парну картку в міні-роутер.
  • Безлімітні дзвінки в мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на інших українських операторів, а також на польські, російські, німецькі, чеські та італійські номери.
  • Триста СМС-повідомлень на всі номери в Україні.
  • Послугу «Київстар-ТВ».
  • Послугу «Київстар Футбол Легкий».
  • Доступ до захисного додатком StarGuard Lite.

Що ж, тариф виглядає як непоганий «Олл-інклюзив», але вартість серйозна. Вона становить цілих триста гривень на місяць – на даний момент це, мабуть, найвища абонплата на українському ринку взагалі! При цьому нараховується пакет послуг не рівно на місяць, а, по сумнівній київстарівській традиції, на чотири тижні.

[adsforwp id=”10622″]

Чи варто купувати тарифний план?

Чесно кажучи, до подорожчання послуг у Київстару були аналогічні пакети з вартістю куди нижче – в районі 235 гривень. Проте, не дивлячись на вартість, інтернет від оператора все ще залишається найшвидшим в Україні за даними незалежних експертів (ми про це писали), а за кількістю абонентів Київстар лідирує.

Таким чином, тарифний план можна порекомендувати людям, яким критично важливий Інтернет і при цьому немає можливості підключити кабельний до ноутбука – міні-роутер з додатковою сім-картою, що йде в комплекті зі стартовим пакетом, вам стане в нагоді. Порадує він, без сумніву, і тих, хто багато і часто дзвонить за кордон. А от іншим – на їх власний розсуд.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button