Новини

Vodafone пропонує 700 хвилин за 25 гривень на місяць

Компанія Vodafone недавно вирішила змінити тарифи в сторону більш гнучкого налаштування. Це взагалі один з останніх писків моди в сфері мобільного зв’язку: дозволити абонентам самим вирішувати, що їм найбільше потрібно. Що ж, давайте подивимося, як виглядає послуга від другого за кількістю користувачів оператора в нашій країні, і чи дійсно вона так вигідна, як він заявляє.


Особливості управління тарифними планами

Компанія Vodafone пропонує вам доплатити двадцять п’ять гривень, щоб отримати сімсот хвилин на дзвінки будь-якого оператора по Україні, включаючи стаціонарні телефони. Це називається послугою «Безліч розмов». Те, як вона працює, пропонуємо розглянути на прикладі одного з найпопулярніших тарифів – Vodafone SuperNet Start.

За замовчуванням в даному тарифному плані ви платите дев’яносто гривень на місяць. За це ви отримуєте повний безліміт на соціальні мережі і месенджери ( «Online Pass»), чотири гігабайти інтернету на інші ресурси, безлімітні дзвінки в мережі, вісімдесят хвилин на інших операторів і в Польщу на номери оператора T-Mobile, тридцять хвилин за кордон. Доплачуючи 25 гривень, ви міняєте дані вісімдесят хвилин на сімсот. При цьому хвилини за кордон не повинні бути використані – їх число повинне складати рівно тридцять.

[adsforwp id=”10622″]

Для того, щоб підключити дану послугу, потрібно просто набрати * 715 #. Все досить просто – але давайте подивимося на головне: чи варто взагалі її підключати? Чи є аналогічні пропозиції у інших операторів? Запам’ятаємо поки, що сумарна вартість послуги з таким тарифом складе 115 гривень в місяць, тобто тариф далеко не соціальний.

Vodafone

Аналогічні послуги: чи є вони?

Почнемо з конкурента номер один в Україні – компанії Київстар. Цей оператор встиг заробити собі не дуже хорошу славу, в першу чергу за дорожнечу. Останнім часом він взагалі вирішив переводити абонентів в примусовому порядку на більш дорогі тарифні плани, чого ми не можемо схвалити ні в якому разі. При цьому умови в них такі, що за більші суми ви отримаєте не набагато кращий пакет послуг. Можливості налаштування немає.

А ось тарифний план «Хайп» від Лайфа з повною налаштуванням виглядає цікавіше. Проте, у «Лайфа» все ще є проблеми з якістю покриття (наприклад, на Закарпатті воно жахливе). Також «Лайф» не пропонує дзвінків до Польщі і взагалі за кордон, так що тут Водафон у виграші. Що саме вибрати – залежить вже від ваших особистих потреб і переваг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button