lifecellНовини

Lifecell піймали на обмані мільйонів абонентів

Компанія Lifecell – аутсайдер в «великій трійці», досить сильно поступається як Київстару, так і Водафон. Компанія щосили намагається утримати старих клієнтів і залучити нових, і, здається, не гребує часом досить брудними рекламними трюками. Проте, на кожну рибу знайдеться риба побільше, і світ мобільних операторів – не виняток. У нашому випадку цієї «рибою побільше» виявився Антимонопольний комітет України. АМКУ дуже не сподобалося те, що свій інтернет lifecell позначає як 4,5G, створюючи ілюзію того, що він швидше, ніж у конкурентів. Що ж, давайте розберемося, хто ж правий: держава чи lifecell?


Плутанина з термінами

Сама компанія Lifecell стверджує, що використовує позначення 4,5G для свого інтернету, тому що він нібито набагато швидше, ніж у конкурентів, і використовує більш передове обладнання. Як пояснюють незалежні експерти, позначення 4,5G дійсно використовується для стандарту, який називається LTE-Advanced Pro. Він – по меньшій мірі, формально – дозволяє добитися швидкості завантаження до трьох гігабіт на секунду, що в десять разів перевищує швидкість в звичайному 4G.

Тепер давайте подивимося, чи дійсно ніхто, крім Lifecell, не використовує технологію 4,5 G. По-перше, звернемо увагу на швидкість. Вимірювання, проведені незалежними експертами, показали, що середня швидкість інтернету в мережі «lifecell» становила 18,38 мегабіт в секунду. Як бачимо, до трьох гігабіт, і навіть до «порогу» 4G (триста мегабіт) Лайфу ще добиратися і добиратися.

[adsforwp id=”10622″]

Lifecell

lifecell трохи випереджає Vodafone (його середня швидкість – 18,28 Мбіт\сек), але дуже сильно поступається Київстару (20,7 Мбіт\сек). При цьому Київстар також, як і Лайф, використовує частоти в діапазоні від 1 800 до 2 600 Мгц. Саме вони застосовуються в LTE-Advanced Pro, також відомому – в основному стараннями самого Лайфа – як 4,5G. Як бачимо, інтернет в нашій країні не дотягує навіть до середніх показників четвертого покоління, а ні про яке 4,5G не може бути й мови.

Наостанок нагадаємо, що компанії lifecell не звикати до «замилювання» очей покупців красивими, але безглуздими позначеннями. У 2015 році, коли в нашій країні вводили 3G, Lifecell вирішила запустити 3G +. Як пояснив це сам оператор, у нього швидкість складає 63 Мбіт/с, в той час як максимум для Водафон і Київстару – 42 Мбіт/с. Тоді подібна реклама також привернула увагу Антимонопольного комітету.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

  1. Замовлена Київстаром стаття, а от Київстар почув що пахне смаленим і почав брудом обливати компанію Лайф Целл, сам недавно перейшов на Лайф, абоненти самі вирішать хто кращий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button