Новини

Мережі 5G захоплюють світ

Фахівці інвестиційного банку Goldman Sachs стверджують, що за досить консервативною оцінкою в новому 2020 році продажі смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління перевищать 200 мільйонів одиниць.


Також прогнозується, що китайський ринок, який має найбільшу кількість користувачів телефонів в світі, прискорить запуск базових станцій 5G. За прогнозом, в цьому році в Китаї буде близько 1 мільйона нових базових станцій 5G. Хоча раніше прогнозувалася установка 600 тисяч базових станцій.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2019 році комерційне використання мереж 5G почнеться в 32 країнах і регіонах світу. До кінця 2019 року в світі було близько 65 глобальних мереж 5G і близько 10 мільйонів користувачів.

5G

Поширення 5G йде повним ходом, багато регіонів мають намір впровадити 5G найближчим часом. Хоча Південна Корея першою запустила в комерційну експлуатацію мережі нового покоління, Китай явно випереджає свого головного конкурента. При цьому США істотно відстають від Китаю в розвитку мереж 5G.

Згідно з іншим прогнозом, Huawei продасть 100 млн 5G-смартфонів за рік тільки в Китаї і очолить новий ринок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button