Новини

Qualcomm отримала 4,7 млрд. доларів гонорару від Apple та ріст ціни акцій на 50%

Обговорення
Qualcomm

Компанія Qualcomm підтвердила, що вона врегулювала суперечку з Apple і отримала від компанії з Купертино гонорар в розмірі 4,7 мільярда доларів. Крім ліцензійних виплат компанія також досягла багаторічної угоди про ліцензування і про постачання чіпів з компанією Apple.


На фінансовому ринку Qualcomm також домоглася відмінних показників. Ціна акцій зросла більш ніж на 50% за весь 2019 рік, а ринкова вартість перевищила 100 мільярдів доларів.

При закритті фондового ринку США в останній торговий день 2019 року ціна акцій Qualcomm становила 88,23 долара, що на 0,23% нижче за ціну на момент закриття попереднього торгового дня.

Qualcomm

Втім, ця ціна виявилася все одно набагато вищою, ніж роком раніше. 31 грудня 2018 року акції Qualcomm закрилися на рівні 56,91 долара. У піковий момент в 2019 році ціна акцій Qualcomm перевищила 90 доларів і досягла максимуму в 94,11 долара, це сталося 8 листопада.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Навушники Galaxy Buds + презентують разом з головним флагманом Samsung

В минуле

Samsung лідирує та стрімко захоплює ринок 5G смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво