Новини

Apple розроблятиме графічні процесори з Imagination Technologies

Обговорення
Apple

У 2017 році компанія Apple розірвала відносини з Imagination Technologies, яка багато років була «постачальником» графічних процесорів для однокристальних систем Apple A.


Купертинський гігант перейшов на GPU власної розробки, який показав себе відмінно. На цьому тлі заяви Imagination Technologies про відновлення відносин з Apple виглядають досить дивно.

Imagination Technologies

На жаль, подробиць поки немає. Компанія в прес-релізі лише оголосила про заміну попередньої багаторічної ліцензійної угоди про багатоцільове використання, анонсованої ще в 2014 році, на нове з доступом Apple до більш широкого спектру інтелектуальної власності Imagination Technologies.
Що це означає, поки можна лише гадати. Зовсім не обов’язково, що Apple знову почне випускати свої SoC з GPU PowerVR. Можливо, купертинці будуть брати якісь більш «точкові» розробки партнера і впроваджувати в своїх платформах. Цілком можливо, першою такою платформою стане вже Apple A14. Також є ймовірність, що розробки Imagination Technologies компанія Apple використовує зовсім не в  платформах смартфонів.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 отримає потужнішу батарею ніж Pro версія

В минуле

Перша партія смарт-годинників Honor продалась за 1 хвилину

В майбутнє

Також буде цікаво