Новини

Apple розроблятиме графічні процесори з Imagination Technologies

У 2017 році компанія Apple розірвала відносини з Imagination Technologies, яка багато років була «постачальником» графічних процесорів для однокристальних систем Apple A.


Купертинський гігант перейшов на GPU власної розробки, який показав себе відмінно. На цьому тлі заяви Imagination Technologies про відновлення відносин з Apple виглядають досить дивно.

Imagination Technologies

На жаль, подробиць поки немає. Компанія в прес-релізі лише оголосила про заміну попередньої багаторічної ліцензійної угоди про багатоцільове використання, анонсованої ще в 2014 році, на нове з доступом Apple до більш широкого спектру інтелектуальної власності Imagination Technologies.
Що це означає, поки можна лише гадати. Зовсім не обов’язково, що Apple знову почне випускати свої SoC з GPU PowerVR. Можливо, купертинці будуть брати якісь більш «точкові» розробки партнера і впроваджувати в своїх платформах. Цілком можливо, першою такою платформою стане вже Apple A14. Також є ймовірність, що розробки Imagination Technologies компанія Apple використовує зовсім не в  платформах смартфонів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button