Новини

Приват змінив правила роботи всіх банкоматів з 1 січня

Хоча в Україну вже давно і надійно прийшли безготівкові розрахунки, паперові гроші все ще потрібні. Так що банкомати, як і раніше, залишаються корисними для жителів нашої країни, і новина, яка стосується їх, без сумніву, зацікавить всіх. 28 грудня прес-служба Привату завила, що планує почати оновлення банкоматів вже в наступному році. Оскільки замінити потрібно буде десятки тисяч пристроїв по всій країні, заміна займе не менше двох років – весь 2020 і 2021 рік.


Що зміниться для простих українців?

Найприємнішим нововведенням для українців буде можливість повернути забуті гроші назад на карту. Існує багато причин, за якими людина може забути зняту валюту в пристрої – наприклад, поспіх, відволікаючий телефонний дзвінок, або навіть зловмисники, які можуть спеціально штовхатися, лаятися і розводити балаган, щоб людина збився з пантелику і пішов, а вони б могли забрати гроші . Раніше для повернення грошей потрібно було писати заяви і чекати, поки пройде інкасація банкомату. Зараз же цей процес буде автоматизовано.

Приват

[adsforwp id=”10622″]

Якщо ваші гроші ніхто не забере протягом сорока секунд, банкомат «втягне» їх назад. Вони автоматично будуть зараховані назад на ваш рахунок, без будь-яких комісій (тобто ви не втратите ні копійки з цієї суми). На жаль, все ще залишається небезпека того, що протягом сорока секунд ваші гроші хтось вкраде. Тут вже не обійтися без заяви в банк і в поліцію: тут у наявності явне привласнення чужих грошей, які не належать людині.

Приват уже протестував цю функцію. Його аналітики прийшли до висновку, що кількість випадків забутих грошей в банкоматі скоротилося на третину завдяки їй. Є всі підстави припускати, що далі ця цифра буде тільки зростати. Побічним ефектом можуть бути тимчасові труднощі: коли банкомати будуть замінювати, вони можуть на деякий час стати недоступними. Пройде деякий час між тим, як знімуть старий банкомат і поставлять новий. Проте, без цього, на жаль, обійтися не можна.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

2 Comments

  1. А навіщо для цього замінювати банкомати? Достатньо оновити на них програмне забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button