Новини

Lifecell першим в Україні запустив унікальну послугу для iPhone

Порівняно недавно по світу почала поширюватися мода на електронні сім-карти. Це дуже зручно і корисно, тому що підвищує рівень безпеки пристрою, а також позбавляє від незручностей, пов’язаних з фізичними сімками. В Україні електронні карти, або просто eSIM, прийшли порівняно недавно – завдяки спочатку ТриМоб, а потім і Lifecell. Що ж, тепер прийшов час перейти від обіцянок ввести електронні карти до справжніх дій!


Чому нам це треба

Одним з головних недоліків айфонів в порівнянні з іншими смартфонами було те, що вони не підтримували дві SIM-карти. На щастя, тепер це вже в минулому. Одна «сімка» буде фізичною, інша – електронною. У електронних карток є цілий ряд переваг перед звичайними:

  • Телефон з електронною картою складніше вкрасти. Якщо зараз буває достатньо просто витягнути і викинути картку, то з eSIM доведеться скидати налаштування, що вимагає певних навичок.
  • Електронна картка може зберігати в пам’яті до п’яти номерів.
  • Електронна картка не вимагає окремого роз’єму, що підвищує герметичність корпусу, а також дозволяє розробникам «заліза» зробити більш потужний акумулятор або роз’єм під пам’ять.
  • Така сімка не ламається і не затирається.

В першу чергу, електронні картки – фішка айфонів. Інші виробники, такі як Xiaomi, поки що тільки планують ввести дану послугу в своїх нових моделях смартфонів і інших гаджетів.

Lifecell

Коли можна купити, і які девайси підтримують eSIM

Продажі айфонів з вбудованою електронною сім-картою стартували 29 грудня в таких мережах, як «Алло». Зверніть увагу, що не всі пристрої від Apple підтримують цю функцію. Якщо вам потрібна електронна сім-карта, зверніть увагу на наступні смартфони:

  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max
  • iPhone Xs
  • iPhone Xs Max
  • iPhone Xr

Також функцію електронної картки підтримують нові моделі інших «епеловських» гаджетів, такі як iPad і Apple Watch. Втім, поки що невідомо, коли ці девайси надійдуть у продаж в Україні.

Вартість стартового пакета з електронної сім-картою становить сто п’ятдесят гривень. Ви повинні придбати ваучер, відсканувати з нього QR-код, після чого вибрати потрібний вам тарифний план. Поки що таку функцію підтримує тільки Lifecell, а також Тримоб (якщо хтось взагалі користується послугами ТриМоб). Поки що немає інформації, коли підтримку електронних карток запустять інші оператори «великої трійки».

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button