Новини

Виробник екранів для топових Xiaomi та Huawei перетворюється в світового гіганта

Згідно з новими даними, китайський виробник дисплеїв Visionox незабаром почне постачати екрани для майбутніх телефонів Honor і Nova.


Нагадаємо, Visionox є постачальником вигнутого опоясуючого екрану смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha, а також дисплея для Xiaomi Mi Note 10. У наступному році компанія стане частиною ланцюжка поставок Huawei.

Джерела, близькі до виробника дисплеїв, підтвердили, що компанія Visionox вже схвалена як новий постачальник екранів для смартфонів Huawei. Також відомо, що перший смартфон з екраном Visionox буде випущений під брендом Honor.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Visionox має надати Huawei тестові зразки екранів в лютому 2020 року. Масове виробництво розпочнеться в березні того ж року. За оцінкою, Visionox може не впоратися з усіма замовленнями. У 2020 році компанія зможе поставляти Huawei від 5 до 10 мільйонів екранів для її смартфонів.

Незважаючи на те, що про компанію Visionox ми почали говорити відносно недавно, вона була заснована ще в 2001 році. Huawei повністю відмовляється від американських постачальників, з часом все більше китайських компаній будуть отримувати замовлення від цього китайського виробничого гіганта. Спочатку замовлення отримала BOE, тепер прийшла черга Visionox. За планом Huawei, через кілька років компанія зовсім не потребуватиме американських технологій.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button