Новини

Акумулятора нового Realme вистачить на 2 дні активного використання

Обговорення
Realme X50

Компанія Realme готується анонсувати флагманський смартфон Realme X50, який оснащений однокристальною системою Snapdragon 765G з вбудованою підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління.


Realme X50

Вчора менеджер по новій продукції Realme China Ван Вей Дерек (Wang Wei Derek) опублікував в китайському сервісі Weibo скріншот, зроблений зі смартфона Realme X50 5G, супроводивши його текстом «Після одного дня використання». Скріншот показав, що рівень заряду акумулятора складає 62%.

Realme X50-akum

Звичайно, ми не знаємо, в якому сценарії і з якою інтенсивністю використовувався смартфон, однак Snapdragon 765G заочно хвалили за відмінну енергоефективність, чому сприяє новий 7-нанометровий технологічний процес.

Ймовірно, Realme X50 буде легко тримати заряд більше доби при активному використанні, а при звичайному сценарії смартфон зможе протриматися дві доби або навіть більше.

Презентація Realme X50 очікується 7 січня наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новая почта меняет правила: важное заявление

В минуле

Топова версія Xiaomi Mi Note 10 різко впала в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво