Новини

1000 хвилин і 10 Гб: lifecell запустив “ідеальний” тариф

Поки найбільші українські оператори – Київстар і Vodafone – продовжують страждати від пертурбацій в керівництві, а також від прорахунків у своїй клієнтській політиці, Lifecell залишається острівцем стабільності. Оператор, який замикає «велику трійку», так і не зміг обігнати конкурентів, але, принаймні, не втратив старих користувачів. Компанія продовжує радувати своїх споживачів приємними пропозиціями і цікавими тарифними планами. Один з них, можна сказати, став ідеальною пропозицією для будь-якого абонента.


Умови кращого тарифного плану

Новий тарифний план від lifecell підійде як для тих, кому важливіше інтернет, так і для абонентів, які в основному розмовляють по мобільному телефону. Отже, що ж ви можете отримати?

  • Десять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету.
  • По одному гігабайту за кожні півгодини користування послугою «Лайфівського» месенджера BiP Out (голосові дзвінки).
  • Тисяча хвилин розмов з будь-якими українськими операторами, а також зі стаціонарними телефонами (якщо ними ще хтось користується, за винятком держустанов).

Також абоненти отримують повний безліміт на найбільш популярні в українців соціальні мережі, включаючи Твіттер, Фейсбук і Інстаграм. Крім цього, відкривається доступ до хмарного сховища Lifebox, в якому кожен користувач може використовувати до п’ятдесяти гігабайт. Нарешті, є можливість взяти участь в програмі лояльності Fishka. Бонуси, що надаються нею, заслуговують окремої статті – це дуже вигідно, і вже мільйони українців оцінили «Фішку» по достоїнству.

В тариф включена послуга «Слухняні хвилини», що відкриває можливість гнучкої настройки. Так, в рамках тарифу за замовчуванням ви отримуєте тисячу хвилин на будь-які номери. Ви можете обміняти їх на безліміт в мережі lifecell і 100 хвилин на інші українські номери, а потім назад. Перші два рази в місяць такий перехід безкоштовний, в подальшому – десять гривень.

[adsforwp id=”10622″]

lifecell

Як спіймати «хайп»

Тарифний план, про який йшла мова в статті, називається «Хайп». Щоб підключити його, досить придбати відповідний стартовий пакет і активувати його дзвінком за номером 111. Якщо ж ви хочете перейти на «Хайп» з іншого Лайфівського тарифу, введіть * 345 #, або ж зателефонуйте за номером 8500.

Абонентська плата в «Хайп» становить 100 гривень на місяць. Переконайтеся, що ця сума є у вас на рахунку. Надалі виходите з того, що «Лайф», на відміну від інших операторів, стягує гроші раз в бухгалтерський місяць (30 днів), а не за чотири тижні (28 днів).

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

3 Comments

  1. Надалі виходите з того, що «Лайф», на відміну від інших операторів, стягує гроші раз в бухгалтерський місяць (30 днів), а не за чотири тижні (28 днів).-це не правда, оплата як і було, 4 тижні

  2. 100 грн?? О_о.. як задурно Цей гавносайт вкотре намагається пробити дно-виходять лише вонючі пуки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button