Новини

200 гривень на рахунок: Vodafone запустив нову послугу

Часто буває так, що вам терміново потрібні гроші на рахунку, а поповнити його ніякої можливості немає. Компанія Vodafone вирішила запустила послугу, яка дозволяє отримати в борг досить круглу суму. На жаль, поки що їй можуть скористатися тільки ті, хто користується контрактними тарифами оператора. Проте, ми сподіваємося, що в подальшому з’явиться можливість підключити послугу і звичайним користувачам, а поки що давайте вивчимо її докладніше.


Деталі послуги «Обіцяний платіж»

Суть «Обіцяного платежу» досить проста. Ви отримуєте на рахунок двісті гривень, яких вистачить з головою на все найнеобхідніше. Після поповнення рахунку, або ж через чотирнадцять днів після підключення, з вашого балансу ці гроші будуть списані, а разом з ними – додаткові двадцять гривень. Це вартість послуги екстрених грошей. Послуга доступна будь-якому приватному клієнту контрактної форми обслуговування, для бізнес-клієнтів та абонентів передоплати її поки що не запроваджували.

Підключити послугу «Обіцяний платіж» нескладно. Від вас вимагається просто набрати * 810 * 100 # і клавішу виклику. Можна також відправити безкоштовне СМС-повідомлення на номер 810. Щоб послуга була успішно активована, від вас вимагається:

  • Щоб номер був активним, або ж заблокованим через негативний баланс, але з заборгованістю не менш трьох тисяч гривень.
  • Щоб у вас не було вже активної послуги «Обіцяний платіж» на жодному з номерів, прив’язаних до вашого особового рахунку. Дві відразу отримати не можна, потрібно спочатку погасити одну заборгованість!

Після того, як послуга буде підключена, ви можете перевірити її статус, відправивши СМС на номер 811, або ж увівши комбінацію * 810 * 0 # і клавіша виклику.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Необхідно також пам’ятати ще одну річ: якщо у вас на рахунку заборгованість більше двохсот гривень, і він заблокований по негативному балансу, то після підключення послуги «Обіцяний платіж» ваш рахунок НЕ буде розблоковано, адже у вас все ще залишається заборгованість на рахунку.

В цілому, послуга «Обіцяний платіж» є аналогом «Грошей на замовлення» – функції для абонентів передоплати. Тим не менш, вона помітно вигідніше і приємніше: ви отримуєте двісті гривень замість двадцяти, і не існує додаткових умов. Наприклад, не обов’язково користуватися послугами більше трьох місяців. Можна сподіватися, що «Обіцяний платіж» введуть і для предоплатніков: «Гроші на замовлення» зараз не можуть покрити навіть абонплату за більшістю тарифних планів.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button