Новини

Призабута компанія LG готує вихід V60 ThinQ з двома головними екранами

Обговорення
LG V60 ThinQ

LG переживає далеко не найсолодші часи на мобільному ринку. Показники продажів продовжують падати, а сама компанія вже представлена ​​далеко не так широко, як раніше (зокрема, в Україні флагмани 2019 року не продаються).


Тим часом, корейці планують поправити своє становище в першій половині наступного року. Як повідомляють південнокорейські ЗМІ з посиланням на галузеві джерела, LG повезе в Барселону флагман V60 ThinQ з підтримкою 5G і оновленою системою другого екрану, що підключається, який ми бачили в моделях цього року. Незважаючи на європейський анонс, реліз направлений на поліпшення позицій компанії в США, Південній Кореї і Японії. А ось наступні моделі G-серії поки ніде не згадуються.

LG V60 ThinQ

За характеристиками поки подробиць майже немає. Очікується, що флагман LG знову отримає OLED-дисплей (ймовірно, тепер з інтегрованим сканером пальця), чіпсет Snapdragon 865 з модемом Snapdragon X55, ЦАП Quad Hi-Fi Audio, нову камеру і Android 10 з LG UX. Виставка MWC 2020 пройде в другій половині лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Аналітики назвали найбільш продавані смартфони у світі

В минуле

200 гривень на рахунок: Vodafone запустив нову послугу

В майбутнє

Також буде цікаво