Новини

Хакерське втручання попереджено: 319 млн. користувачів Apple знову в безпеці

Зловмисник звернувся до Apple, заявивши, що він отримав доступ до величезної кількості облікових записів iCloud та інших сервісів Apple. Він погрожував обнулити 319 мільйонів облікових записів користувачів техніки Apple, якщо компанія не погодиться задовольнити його грошові претензії.

Історія хакера Керема Албайрак (Kerem Albayrak) закінчилася досить стрімко. Він був засуджений до двох років тюремного ув’язнення з відстрочкою виконання вироку. Крім цього він отримав 300 годин суспільно-корисної роботи, протягом яких він буде носити електронний браслет для контролю переміщень.

Ще в 2017 році 22-річний Керем Албайрак відправив електронного листа в Apple Security, в якому повідомлялося, що він отримав доступ до сотень мільйонів облікових записів Apple. Він зажадав 75 ​​000 доларів США, в іншому випадку, обіцяв розмістити базу даних в інтернеті та скинути облікові записи користувачів.

Apple

Пізніше хакер зажадав 100 000 доларів. Apple звернулася в правоохоронні органи Великобританії і США. Нещодавно співробітники Національного агентства по боротьбі зі злочинністю заарештували Албайрака в його лондонському будинку. В ході розслідування з’ясувалося, що молодий чоловік був частиною групи хакерів, які називали себе «турецькою злочинною сім’єю».

Також розслідування показали, що система Apple не була скомпрометована.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button