Новини

Став відомим найпопулярніший коментар в YouTube

Після публікації списку найуспішніших відеоблогеров на YouTube, а також підведення майданчиком підсумків 2019 року, шведський музикант Сет Еверман вирішив звернутися до керівництва сервісу з вимогою заохотити його за найпопулярніший коментар 2019 року. Співробітники YouTube не відмовили йому і вислали пам’ятну відзнаку.


Нагорода YouTube за кращий коментар

До кліпу Біллі Айлиш «Bad Guy» Сет залишив коментар, який перекладається як «Я лисий хлопець». З огляду на співзвучність фрази з назвою пісні та відповідність змісту дійсності (Еверман насправді голить голову наголо), користувачі оцінили жарт.

За кілька місяців кількість лайків під цією фразою перевалило за 1 мільйон. Тоді Cет звернувся до адміністрації YouTube в Twitter, попросивши нагородити і його за «золотий» коментар року:

YouTube вручив нагороду автору самого популярного коментаря

Через два тижні YouTube відповів, що дійсно вирішив удостоїти Cета нагородою за 1 мільйон лайків. Спеціально для музиканта була виготовлена ​​золота грамота із зазначенням автора коментаря, тієї самої вибухової фрази й назви відеоролика, під яким вона була залишена.

Отримавши нагороду, Сет опублікував емоційне відео з розпакуванням цінного трофея від YouTube.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button