Новини

Xiaomi Mi Note 10 Pro вміє знімати 8K та має висувну камеру

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

Тільки сьогодні Xiaomi представила смартфон Xiaomi Mi Note 10 , який оснащений 108-мегапіксельною основною камерою, при цьому його фронтальна камера розміщена в Каплевидному вирізі дисплея.


Смартфон оснащений 5-кратним оптичним зумом, а також 50-кратним цифровим. Ще до анонсу Xiaomi Mi Note 10 подейкували, що компанія працює над смартфоном з таким же зумом, однак його камера буде захована усередині корпусу в неробочому стані.

Тепер же були опубліковані ескізи наступного смартфона з 5-кратним оптичним зумом, який зможе записувати відеоролики розширення 8K при 30 кадрах в секунду.

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Спливна фронтальна камера буде знаходитися в тій же стороні, де розташовується блок основної камери. На патентних картинках вказано менше датчиків зображення, ніж у Xiaomi Mi Note 10, але давно відомо, що можливості камерофона визначаються не тільки і не стільки кількістю модулів в камері. Тим більше, що на патентних зображеннях зазвичай показані пристрої не зі 100-відсотковою точністю.

Нижче представлений свіжий відеоролик з оглядом Xiaomi Mi Note 10 Premium Edition від лабораторії DxOMark.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив соціальний тарифний план

В минуле

Xiaomi різко опустила ціни на свої популярні бюджетники

В майбутнє

Також буде цікаво