Обговорення

Сьогодні компанія Xiaomi знову шокувала громадськість, офіційно анонсувавши смартфон Xiaomi Mi Note 10, який першим в індустрії отримав п`ятимодульну камеру з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп.


Китайські журналісти вже встигли ознайомитися з Xiaomi Mi Note 10 і масово викладають реальні фотографії і відеоролики за участю пристрою в різних кольорах, які ми і пропонуємо вашій увазі.

Шокувати Xiaomi Mi Note 10 зміг відразу рядом причин. По-перше, він коштує всього 400 доларів, по-друге, тепер він очолює рейтинг DxOMark разом з Huawei Mate 30 Pro, отримавши 121 бал. Так, у нас з’явився претендент на звання народного камерофон.

Його камера дійсно є унікальною, аналогів на ринку поки що немає. Також він оснащений акумулятором ємністю 5260 мА • год з підтримкою швидкої 30-ватної зарядкою, яка випереджає за швидкістю 40-ватну зарядку Huawei Mate 30 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Note 10 мало не став кращим камерафоном у світі

В минуле

Xiaomi Redmi Note 8T vs Redmi Note 8: порівняння комплектів

В майбутнє

Також буде цікаво

 • Татьяна Комашко

  Всього 400 доларів! Може для китайців це мало,а для українців це жах,крім депутатів та їх утриманок

  • http://facebook.com/profile.php?id=100005970428397 Микола Детюк

   Ми мабуть живемо на різних планетах. Я, особисто, не можу у своєму містечку через автомобілі,які коштують значно більше 400 доларів, перескочити через дорогу. Ні в якому разі не заперечую того що є частина людей що не зводить кінці з кінцями але дуууже велика частка нашого народу має усе що потрібно для життя. І авто, і поїздки на курорти світу, і навчати ПЛАТНО своїх чад, ніколи раніше українці так не жили. Я маю право так казати бо прожив достатньо і можу порівняти своє життя, своїх батьків і дідів. Вони і близько того не бачили що можуть і мають сьогодні люди.

 • Sergey Dolzgenchuk

  400 доларів це для китаю в нас буде дорожче як мінімум на 2 тис грн

  • Дима Яковенко

   На 200 баксів дороще

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/771143359675228/ Oleg Neizwedskiy

  Згоден на всі 100 з Миколою

Комментарии для сайта Cackle