Новини

Xiaomi Mi Note 10 – кращий бюджетний камерафон позує у всій красі

Обговорення

Сьогодні компанія Xiaomi знову шокувала громадськість, офіційно анонсувавши смартфон Xiaomi Mi Note 10, який першим в індустрії отримав п`ятимодульну камеру з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп.


Китайські журналісти вже встигли ознайомитися з Xiaomi Mi Note 10 і масово викладають реальні фотографії і відеоролики за участю пристрою в різних кольорах, які ми і пропонуємо вашій увазі.

Шокувати Xiaomi Mi Note 10 зміг відразу рядом причин. По-перше, він коштує всього 400 доларів, по-друге, тепер він очолює рейтинг DxOMark разом з Huawei Mate 30 Pro, отримавши 121 бал. Так, у нас з’явився претендент на звання народного камерофон.

Його камера дійсно є унікальною, аналогів на ринку поки що немає. Також він оснащений акумулятором ємністю 5260 мА • год з підтримкою швидкої 30-ватної зарядкою, яка випереджає за швидкістю 40-ватну зарядку Huawei Mate 30 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Note 10 мало не став кращим камерафоном у світі

В минуле

Xiaomi Redmi Note 8T vs Redmi Note 8: порівняння комплектів

В майбутнє

Також буде цікаво