Новини

Xiaomi Mi Note 10 мало не став кращим камерафоном у світі

Сьогодні компанія офіційно представила камерофон Xiaomi Mi Note 10 (в Китаї Xiaomi CC9 Pro), і сьогодні ж фахівці DxOMark опублікували огляд пентакамери цієї моделі. Якщо коротко, то Mi Note 10 виступив дуже добре – він зупинився за півкроку від лідера рейтингу, який коштує у два рази більше.

На першому місці рейтингу DxOMark як і раніше знаходиться Huawei Mate 30 Pro: у нього 132 бали за фотозйомку і 100 балів за зйомку відео. Бали Note 10 розподілилися дещо інакше: 130 за зйомку фото і 102 за зйомку відео. Підсумковий бал у цих моделей однаковий: 121. У загальній таблиці рейтингу Xiaomi Mi Note 10 зайняв друге місце, змістивши на третє Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

Xiaomi Mi Note 10

C повною версією огляду камери Mi Note 10 можна ознайомитися за посиланням, але якщо в загальному, то фахівці високо оцінили можливості зуму і якісний автофокус. Знімки, зроблені за допомогою надширококутного об’єктива, добре деталізовані і не докучають геометричними спотвореннями, а нічні знімки відрізняються природними відтінками шкіри завдяки наявності чотирьох спалахів різного світіння. В плюсах при зйомці відео – деталізація, хороша експозиція і кольору, відмінний автофокус.

Xiaomi Mi Note 10 DxOMark

Мінусів зовсім небагато. Наприклад, при зйомці фото – обмежений динамічний діапазон в порівнянні з конкурентами (які, нагадаємо, коштують щонайменше вдвічі дорожче), при зйомці відео – те ж саме плюс випадання кадрів.

З огляду на висновки фахівців і вартість моделі (від $ 400), Xiaomi Mi Note 10 – кращий претендент на звання народного камерофон.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button