Новини

Meizu UR – гарнітура для смартфонів з дерева, смоли або акрилу

Обговорення

Сьогодні китайський виробник Meizu представив свій флагманський смартфон Meizu 16s Pro, а також останню версію фірмової оболонки Flyme під номером 8.


Одночасно з цим були анонсовані високоякісні навушники Meizu UR, причому абревіатура UR в даному випадку означає не You Are, як можна було б припустити, а Ultra Rare. Тобто мова йде про дійсно унікальну гарнітуру.

Meizu заявляє, що під брендом Meizu UR тепер будуть випускатися високоякісні акустичні продукти компанії з технологіями, розробленими ексклюзивно для цих продуктів.

Meizu UR

Meizu UR

Покупцям пропонують версії навушників Meizu UR, корпус яких виготовлений із застосуванням різних матеріалів, включаючи деревну смолу, акрил, стабілізовану деревину. Одна з версій містить шестерінки в стилі стімпанк і так далі. Тобто користувачам пропонують вибрати максимально персоналізовану гарнітуру. Крім того, в комплекті поставляються набір з трьох професійних проводів, які доступні в 8 кольорах.

Meizu UR

Це дуже нестандартна гарнітура, крім того, вона пропонується в нестандартних наборах по 4, 6, 8 і 10 одиниць. Найдешевший комплект коштує 377 доларів, решта три набори пропонуються за 517, 796 і 1215 доларів відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В World of Warcraft Classic справжні черги через кількість гравців

В минуле

OPPO Reno 2Z і Reno 2F – недорогі фотофлагмани

В майбутнє

Також буде цікаво