Новини

Samsung Galaxy Fold 2, на жаль, не виправить “промахи” попередника

Мало не щодня, продовжують з’являтися подробиці про смартфон Galaxy Fold 2 – зараз під цим позначенням фігурує розкладачка, зображення якої недавно з’явилися в мережі. Як пише головний редактор авторитетного ресурсу XDA-Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach), Galaxy Fold 2 зберіг, мабуть, найбільш дратівливу рису Galaxy Fold – складку на екрані.


Samsung Galaxy Fold 2

Макс пише про це з посиланням на людину, яка явно знайома з станом речей. Горизонтальна складка тягнеться уздовж, і вона дуже помітна. Судячи з усього, екран розкладачки буде пластиковим. Як повідомляється, закриття смартфона супроводжується звуком – як у звичайній розкладачці.

Також повідомляється, що Galaxy Fold 2 отримав невеликий зовнішній екран, що відображає час, дату і заряд акумулятора. У моделі здвоєна основна і звичайна фронтальна камера. Samsung хоче зробити цю модель по-справжньому масовою, тому ціна виявиться не вище $ 1000. Але при цьому характеристики будуть на рівні середньому рівні, ​​а ємність акумулятора – невисокою. Зате модель буде підтримувати зарядку потужністю 25 Вт.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button