Новини

Можливості Redmi Note 8 порівняли з Note 7: змін немає

Обговорення
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 є одним з найбільш очікуваних смартфонів середнього класу другої половини цього року. Нещодавно пристрій пройшло сертифікацію в китайському центрі 3C, що вказує на швидкий випуск смартфона.


Xiaomi Redmi Note 8 vs Note 7

Документи вказують на те, що Redmi Note 8 буде підтримувати швидку зарядку потужністю 18 Вт. Це непоганий результат, проте в порівнянні з Redmi Note 7 тобто змін в цьому плані фактично немає. Поточний флагман лінійки Redmi Note також підтримує 18-ватну зарядку.

Модельні номера M1908C3IE і M1908C3IC вказують на те, що Redmi випустить дві моделі: Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro. Імовірно, Redmi Note 8 Pro отримає більш якісну камеру з датчиком зображення роздільною здатністю 64 Мп.

Redmi Note 8

Виробництво Redmi Note 8 стартувало більше двох тижнів тому. Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) стверджує, що складських запасів вистачить усім бажаючим, а виконавчий директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) переживає з приводу стабільних поставок .

Презентація новинки очікується до кінця серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

MIUI 11: стала відома дата виходу на перших смартфонах Xiaomi

В минуле

STALKER 2: стала відома дата показу гри

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.