Новини

Redmi Note 8 може всім не вистачити

Обговорення
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

Нагадаємо, віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) сьогодні опублікував відеоролик , в якому нам показують процес складання нового смартфоона Redmi Note 8.


Цей потенційний хіт оснащений камерою, що складається з чотирьох модулів, включаючи головний 64-мегапіксельний, який був запущений у виробництво два тижні тому. Лу Вейбінг запевнив, що компанія підготує достатню кількість смартфонів до моменту початку продажів, щоб задовольнити будь-який попит користувачів.

Практично відразу ж після цього надійшло повідомлення виконавчого директора компанії Xiaomi Лея Цзюня (Lei Jun), в якому він зазначив фактично наступне:

Хоча ми активно готуємося до запуску [Redmi Note 8], заповнюючи склади, я трохи переживаю з приводу стабільних поставок після початку продажів.

Він додав, що буде особисто контролювати це питання, підтримуючи прямий зв’язок з відділом виробництва.

Історія повторюється з разу в раз. Спочатку Xiaomi (і Redmi з цього року) обіцяє, що смартфонів вистачить усім бажаючим, потім першу партію продають за лічені секунди, вибачаються і проводять ще ряд блискавичних розпродажів протягом місяця-двох, після чого новинки з’являються у вільному продажу.

Сьогодні також був опублікований перший рендер Redmi Note 8 .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy A91 отримав камеру на 108 Мп

В минуле

Huawei працює над мережею 6G зі швидкістю 1 Тбіт/сек

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.