Новини

Apple виплатить гроші власникам своїх гаджетів

Компанія Apple вже заявляла, що зробить доступною програму винагород за пошук вразливостей в своїх операційних системах macOS, iOS і iPad OS для всіх користувачів.


Компанія не тільки стримала обіцянку, але і значно підвищила максимальні виплати за вказівку на критичні баги і помилки – тепер у кожного ентузіаста з’явився шанс заробити на чужих помилках значну суму грошей.

До недавнього часу взяти участь в програмі пошуку вразливостей могла лише окрема категорія дослідників та розробників. До того ж Apple розглядала виключно випадки, пов’язані з мобільною операційною системою iOS.

Apple Security Bounty

Проте, тепер Apple Security Bounty доступна для всіх бажаючих, а в списку підтримуваних платформ, крім iOS, з’явилися iPadOS, macOS, tvOS, watchOS і навіть хмарне сховище iCloud.

При цьому Apple збільшила суму виплат за виявлені вразливості – заробити можна від $ 200 000 до $ 1,5 мільйона. Якщо критичні помилки будуть виявлені в бета-версії ПЗ, «першовідкривача» чекає бонус в розмірі 50%. Отримати максимальну суму винагороди можна в тому випадку, якщо користувач надасть детальний звіт та детально опише проблему.

Компанія опублікувала точний прейскурант з максимальними виплатами за різні категорії вразливостей. Так, за пошук бага, що дозволяє отримати повний контроль над обліковим записом iCloud і файлами, що зберігаються в сервісі, передбачено винагороду в розмірі $ 100 000. Обхід блокування пристрою оцінюється в суму від $ 25 000 до $ 100 000 в залежності від наслідків, які несе розблокування девайса. За обхід захисту процесора Apple готова заплатити $ 250 000, а мережеву атаку на ядро системи без втручання власника пристрою компанія оцінила в $ 1 000 000. Повний перелік «призових» виплат корпорація опублікувала на своєму офіційному сайті.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button