Новини

Продаж Vodafone: Зеленський сказав своє слово з приводу угоди

Президент України Володимир Зеленський прокоментував недавній продаж Vodafone азербайджанському оператору Backcell, повідомляє УНІАН. Головний «Слуга народу» оцінює цю угоду позитивно.


Про що говорили Зеленський і Алієв

Зараз Володимир Зеленський перебуває з робочим візитом в Баку, столиці Республіки Азербайджан. Під час спільної прес-конференції з президентом країни, Ільхамом Алієвим, обом президентам було поставлено питання про продаж «Vodafone Україна» російською компанією «Мобільні Телесистеми» при згоді британської Vodafone.

На питання відповів президент України. Він зазначив, що останнім часом досягнуто дуже багато в сфері співробітництва між нашими країнами. Чималу роль в цьому зіграли і взаємовигідні економічні угоди, в тому числі і перехід Vodafone у власність Backcell. На думку Зеленського, це суттєво посилить український сектор послуг мобільного зв’язку. Президент заявив, що він сподівається: це послужить прикладом для інших азербайджанських інвесторів.

Vodafone

Трохи інформації для забудькуватих

[adsforwp id=”10622″]

Нагадуємо, що на початку грудня російська компанія «Мобільні Телесистеми» продала «Vodafone Україна» азербайджанської компанії Backcell. Таким чином, зараз Водафон – єдиний український оператор «великої трійки», в який не вкладено жодної копійки російського капіталу.

Багато експертів неодноразово висловлювали сумніви з приводу даної угоди. Не зовсім було зрозуміло, як оператор з трьома мільйонами абонентів буде справлятися з управлінням фірмою, у якій їх двадцять мільйонів. Проте, все виявилося не так уже й погано. У Backcell заявили, що не будуть змінювати тарифні плани для українців, а також не стануть насильно переводити кого-небудь на більш дорогі тарифи. Чи не буде навіть перейменування бренду – Vodafone в Україні залишиться Vodafone.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button