Інші операториНовини

Доступним тарифам бути: в Україну прийшов новий мобільний оператор

Обговорення
мобильный оператор

Попит на послуги стільникових операторів в Україні стрімко зростає, а відбувається це в першу чергу за рахунок того, що все більш широке коло жителів країни вважає за потрібне здійснювати голосові дзвінки і, крім того, використовувати мобільний інтернет. Ще не так давно про щось подібне можна було лише мріяти, однак, на щастя, ситуація в корені змінилася. Справа в тому, що 20 – 25 років тому послуги такого роду коштували так багато, що велика частина населення країни не могла дозволити собі їх використання, проте тепер, зараз, все вже зовсім інакше. Справа в тому, що тепер за все такі можливості доводиться платити вкрай мало.


Відтепер усі громадяни України можуть почати використовувати послуги нового стільникового оператора, який працює на основі покриття компанії Vodafoe. Він робить все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей почало використовувати послуги, які він всім надає. За рахунок таких можна здійснювати голосові дзвінки, відправляти SMS-повідомлення та звичайно ж користуватися мобільним інтернетом, причому в мережах відразу двох поколінь, входять в число яких 2G, 3G. На жаль 4G поки не підтримується. Всі послуги, які надає телекомунікаційна компанія, повноцінно працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, а доплачувати при цьому грошові кошти за що-небудь не потрібно зовсім.

Тарифи нового оператора

Новий стільниковий оператор під назвою Lycamobile пропонує цілий набір доступних тарифних планів, серед яких як повністю бюджетний під назвою “Все в одному XS”, який обходитися всього в 30 гривень на місяць, до топового, але вельми доступного “Все в одному М”, який пропонує цілих 800 хвилин розмов за 80 гривень на місяць.

Тарифи нового оператора

Тарифи нового оператора

У всі тарифні плани включені безлімітні дзвінки всередині мережі (як всередині України так і за кордон), це ж стосується і СМС повідомлень. Lycamobile працює в багатьох країнах Європи, тому це відмінний спосіб заощадити.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий тариф lifecell пропонує рекордну кількість можливостей

В минуле

Бюджетний смартфон від Apple позує у всій красі

В майбутнє

Також буде цікаво