Новини

Новий тариф lifecell пропонує рекордну кількість можливостей

Все частіше і частіше жителі України використовують різні послуги, які надають телекомунікаційні компанії. Такі дозволяють здійснювати голосові дзвінки, відправляти текстові повідомлення SMS і використовувати мобільний інтернет, а все це дорогого коштує, поза будь-якими сумнівами. Гравці великої трійки постійно конкурують за клієнтів, пропонуючи все більш і більш цікаві можливості. Виділитися на їхньому тлі вирішила компанія lifecell, яка запустила рекордний тарифний план, з великим набором можливостей.


Що пропонує новий тариф від lifecell

  • кількість хвилин: 1500 хв. на всі номери по Україні в рамках послуги «Слухняні хвилини», яка дає можливість переключитися на безліміт в мережі lifecell і отримати 150 хв. на інші номери;
  • інтернет-трафік: 20 ГБ + кількість ГБ, використаних в попередньому 4-тижневому пакеті послуг;
  • безлімітне користування соціальними мережами (Facebook, Instagram, Twitter);
  •  50 ГБ для зберігання файлів в безпечному хмарному сховищі lifebox.

lifecell лайфхак

Це вже четвертий тарифний план lifecell, ціна на який гарантована до кінця 2020 року, на додаток до тарифу «Інтернет Жара», тарифу «Залізна Двадцятка» для 32 міст і «Стартова Двадцятка» для жителів Черкас.

Новий тариф від lifecell отримав назву “Лайфхак”, підключити його можуть всі бажаючі. Вартість тарифу становить 150 гривень раз в чотири тижні.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button