Новини

Бюджетний смартфон від Apple позує у всій красі

Обговорення
iPhone SE 2

У мережі з’явилися нові якісні рендери компактного смартфона iPhone SE 2, який має бути представлений в першій половині наступного року.


iPhone SE 2

iPhone SE 2

Смартфон отримав металеву рамку по всьому периметру, як у класичних iPhone 4 та iPhone 5, при цьому на фронтальній панелі знаходиться типовий виріз у верхній частині екрану. На задній панелі розташовується здвоєна камера в квадратному блоці, як у iPhone 11.

iPhone SE 2

Що стосується специфікацій, попередні чутки вказують на те, що iPhone SE 2 отримає 4,7-дюймовий РК-екран, однокристальну систему Apple A13, 3 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4X і 64/128 ГБ флеш-пам’яті NAND.

iPhone SE 2

Він буде підтримувати тільки підключення 4G і не буде використовувати 3D Touch. Передбачається, що смартфон надійде в продаж за ціною від 399 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Доступним тарифам бути: в Україну прийшов новий мобільний оператор

В минуле

Нововведение Microsoft взбесило пользователей Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.