Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 – кращі бюджетники на ринку

Існує таке прислів’я, яке приписується практичним англійцям: «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». Аж до недавнього часу ця приказка була абсолютно справедлива, в тому числі, і для користувачів мобільних телефонів. Бюджетні смартфони, які коштують менше двохсот п’ятдесяти доларів, часто були настільки жахливими, що часто купувати їх не було майже ніякого сенсу. Проте, з виходом Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 ситуація обіцяє змінитися докорінно.


Формула досконалості

Сканер відбитків пальців буде вбудований в екран, що дозволить майже повністю позбутися від уразливих частин на задній панелі телефону. Там залишиться тільки камера – у Redmi 9 вона буде потрійною, а у Redmi Note 9 четверною. Це неймовірно поліпшить якість фотографій і відеозйомки.

Ще однією фішкою буде NFC – безконтактний модуль, який можна використовувати з різними платіжними системами, включаючи Google і альтернативу від Xiaomi – Mi Pay. Оплачувати покупки та послуги за допомогою телефону стане ще легше.

Корпус телефонів буде зроблений з суперсучасного скла Corning Gorilla Glass 5, яке використовується у всіх флагманських смартфонах від компанії Xiaomi. Також відомо, що буде використовуватися сучасний інтерфейс USB Type-C. Нарешті, бюджетні телефони будуть обладнані модулем Dual GPS. Він дозволить визначати ваше місцезнаходження з точністю до метра, і при цьому споживає енергії в кілька разів менше, ніж всі існуючі на ринку його аналоги. Прощайте глюки і неполадки з гугл-картами і геотегами, а також неприємні ситуації, коли не виходить скористатися навігатором через те, що у вас не вчасно сів телефон!

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9

Додаткова інформація

Найчастіше в бюджетних телефонах економлять на програмному забезпеченні, яке часом виявляється абсолютно нестабільним і непридатним до використання. У нових Редмі такого не буде абсолютно точно, адже використовується в них система Android 10, доповнена прошивкою MIUI 11.

Підводячи підсумки, можна сказати наступне. Якщо компанія стримає всі свої обіцянки, то смартфони виявляться справжніми «королями» бюджетного сегмента. Не так-то часто випадає можливість отримати смартфон, рівний за можливостями найкращим моделям, менше ніж за двісті п’ятдесят доларів. Анонс очікується в січні або лютому 2020 року, тобто зовсім скоро. Швидше за все, через кілька тижнів після цього вони надійдуть у продаж.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button