Новини

Київстар запустив нову послугу, яку зобов’язані підключити всі

Послуга, яка забороняє визначати номер при вхідних дзвінках, може бути корисна, наприклад, для тих, кому потрібно по роботі обдзвонювати велику кількість людей. Наприклад, це можуть бути соціологи, які проводять масові опитування. Їм абсолютно не потрібно, щоб можливі неадекватні респонденти потім почали надзвонювати до того, хто колись їм подзвонив і задав пару невинних питань. Проте, останнім часом з’явилося безліч людей, які зловживають приховуванням номера, займаючись телефонним хуліганством, здирництвом та іншими видами шахрайства. Як же захиститися від них? Київстар знає відповідь.

Послуга для захисту від хуліганства

Компанія Київстар пропонує своїм абонентам послугу, яка дозволить відображати номер того, хто подзвонив вам в будь-якому випадку, навіть якщо він прихований. Якщо вам подзвонить людина, якої немає в вашому списку контактів, її номер відобразиться в звичайному міжнародному форматі. Якщо він там є, то буде показано те ім’я, під яким ініціатор дзвінка збережений у вас.

При дзвінках, які здійснюються абонентами Київстар, гарантується коректна робота послуги. Якщо ж той, хто телефонує, користується послугами іншого оператора мобільного зв’язку, то, швидше за все, номер також буде визначено. Гарантуйте собі захист від докучливих телефонних продавців, хуліганів і шахраїв, а також людей, які просто забувають вимкнути заборону визначення номера!

Київстар

Як підключити послугу

Перш, ніж підключати послугу «Супервизначник номера», упевніться, що ваш телефон її підтримує. Деякі апарати мають програмні обмеження, які не дозволяти підключити дану можливість. Їх список можна подивитися на офіційному сайті оператора «Київстар».

Замовлення послуги здійснюється комбінацією * 168 * 1 #. Перевірка стану – * 168 * 2 #. Відключення – * 168 * 3 #. Підключення безкоштовне, але за кожен день користування послугою стягується плата в розмірі трьох гривень з ПДВ та збором до Пенсійного фонду.

Всі інші деталі послуги ви можете подивитися на сайті оператора. У разі, якщо у вас виникли проблеми з підключенням, зверніться на гарячу лінію, або ж зверніться до найближчого сервісного центру.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button