Новини

Snapdragon 865 нищить всіх попередників та, все ж, програє іменитому A13 Bionic

Перші тести нового флагманського процесора Snapdragon 865 від Qualcomm показали, що в деяких сценаріях він потужніший A13 Bionic, встановленого в останніх iPhone. Тепер з’явилося порівняння чіпа з попередником в особі Snapdragon 855. Журналісти Android Central перевірили заяви Qualcomm про приріст продуктивності.

Обидва процесора протестували в популярних бенчмарках: AnTuTu, Geekbench і GFXBench. Результати представлені в таблиці нижче:

Новий Snapdragon 865 порівняли зі Snapdragon 855
Новий Snapdragon 865 порівняли з Snapdragon 855

Отримані результати підтверджують заяву Qualcomm, що новий Snapdragon 865 продуктивніше попередника на 25%. Важливо, що приріст забезпечується не за рахунок збільшення тактової частоти, як було раніше, а шляхом переходу на нові ядра ARM Cortex-A77, які прийшли на зміну Cortex-A76.

Важливим нововведенням Snapdragon 865 також стало використання гібридного контролера пам’яті LPDDR5 і LPDDR4X. За рахунок цього досягається зменшення затримки пам’яті, як в попередніх Snapdragon 845 і Snapdragon 855. Більш того, поліпшення за цим параметром повинні бути помітні навіть на пристроях без нової пам’яті LPDDR5.

Якщо враховувати продуктивність кожного ядра окремо, а не всього чіпсета в цілому, то Snapdragon 865 все ж поступається процесору A13 Bionic. Однак фахівці з Anandtech вважають, що якщо Qualcomm вдасться зберігати приріст в 25-30% у всіх прийдешніх поколіннях, то її рішення протягом наступних декількох років зможуть обійти процесори Apple за всіма параметрами.

 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button