Новини

Для Sony PlayStation 4 вийшов девайс, який допомагає перемагати

Як відомо, грати на геймпаді в самі різні відеоігри не дуже зручно, і якщо деякі з роками звикають до такого управління, потім починаючи навіть отримувати від нього задоволення, то деяким хочеться якось змінити ігровий процес. Тепер у всіх користувачів ігрової приставки Sony PlayStation 4 є реальна можливість значно підвищити свої шанси на перемогу в відеоіграх. Все завдяки спеціальному аксесуару для геймпада DualShock 4 від Sony, який дана компанія вирішила випустити. Він називається Back Button Attachment, і являє собою спеціальні програмовані кнопки, призначені які для виконання різних дій в іграх і прикріплення до них макросів.


Коли простих кнопок недостатньо

Багато власників ігрової приставки PS4 напевно стикалися з тим, що для управління в тій чи іншій грі, особливо в файтингу, недостатньо кнопок. У підсумку, щоб зробити наприклад підкат, потрібно обов’язково затискати відразу кілька кнопок. Це займає додатковий час і тим самим створює значні складності, особливо для новачків, адже заплутатися дуже легко. Новинка в особі Back Button Attachment дозволяє в повній мірі уникнути такої проблеми, зробивши так, щоб ігровий маніпулятор DualShock 4 отримав додаткові можливості, які абсолютно точно стануть в нагоді всім користувачам. Вони дозволяють отримати дуже велику перевагу в будь-якій грі, в тому числі за рахунок налаштування спеціальних макросів.

Як це працює

Користувачі Sony PlayStation 4 можуть легко і просто налаштувати неймовірно швидке подвійне натискання будь-якої кнопки, здійснити який пальцями так швидко неможливо. У підсумку, при використанні такої комбінації (макросу), персонаж в грі буде стріляти одиночними пострілами з автомата неймовірно швидко, і при інших рівних він завжди буде вигравати у того, у кого немає такої можливості. Новинка в особі Back Button Attachment була випущена саме компанією Sony, тому це абсолютно законний і чесний спосіб поліпшити управління у відеоіграх, отримавши додатковий контроль над таким. Схожу можливість вже пропонувала Microsoft до контролера Xbox Elite Wireless Controller, а ще її можна зустріти в приставках від інших брендів.

Ціна та доступність

Даний аксесуар коштує всього-на-всього $ 29 (800 гривень), він підключається до нижньої частини ігрового контролера. На тильній частині знаходиться невеликий OLED-екран, на який виводиться інформація про поточні настройки. Дві кнопки, за словами Sony, можуть виконувати до 16 різних комбінацій, починаючи від найпростіших і закінчуючи багатьма іншими. Все це дозволяє виконувати найрізноманітніші дії без необхідності відривати палець від правого стіка, як це відбувається в даний час. Даний аксесуар був створений з урахуванням ергономіки DualShock 4, тому він відчувається як оригінальний продукт, який є доповненням для цього ігрового контролера. Офіційні продажі такої «насадки» на геймпад почнуться вже 23 січня 2020 року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button