Новини

Київстар запустив потрібну для кожного українця послугу

З 11 грудня компанія «Київстар» спільно з медіахолдингом «1 + 1» запускає сервіс кабельного телебачення. Це перший випадок, коли оператор мобільного зв’язку в Україні створює свій власний сервіс для телевізійних трансляцій. Тепер ви можете дивитися їх скрізь, де є доступ до мобільного або кабельному інтернету.


Все, що потрібно знати про послугу

Переглядати інтернет-телебачення можуть абоненти будь-яких операторів і будь-яких інтернет-провайдерів. Проте, у тих, хто користується послугами Київстар, є перевага. Для них немає тарифікації мобільного трафіку під час перегляду передач. Проте, абсолютно всі отримують доступ до наступних корисних функцій:

  • Понад сто п’ятдесят телеканалів.
  • Відеобібліотека, в якій є більш ніж 7 000 найменувань контенту: фільмів і серіалів.
  • Ви можете переглядати фільми без будь-якої додаткової плати на п’яти різних пристроях. Це можуть бути, наприклад, смартфон, планшет, ноутбук, SMART TV і ТВ-тюнер.
  • Можливість поставити ефір на паузу.
  • Можливість зберегти передачу в ТВ-архів.

Для того, щоб скористатися пропозицією від Київстару, вам потрібен гаджет, на якому є мобільний інтернет. З 13 грудня в AppStore і PlayMarket стає доступним додаток Київстар ТВ. Завантажте його, і насолоджуйтеся переглядом фільмів і серіалів без тарифікації!

Можливість завантажити Київстар ТВ на ваш SMART TV з’явиться ближче до Нового року. Тоді ви зможете підключити послугу відразу на ваш телевізор, без попереднього налаштування на мобільному телефоні. Ті, хто тільки підключають послугу, можуть отримати подарунок. На перші чотири місяці у них буде знижка до п’ятдесяти відсотків на абонплату!

Додаткова інформація

Домашнє телебачення від Київстару входить в цілий ряд пакетів. До їх числа належить тариф «Безлім 100» на домашній інтернет, а також «Все разом. Вигідний », що поєднує як кабельний інтернет, так і послуги мобільного зв’язку.

Вигода подібних пакетів послуг полягає в тому, що ви економите до п’ятдесяти відсотків суми, в порівнянні з тим, як якщо б купували послуги окремо. З запуском повноцінних телетрансляцій додасться і ще одна вигода. Ви отримуєте величезну кількість переваг, які не можуть надати інші постачальники послуг, все це за невелику ціну – та ще й з мобільним зв’язком!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button