Новини

Vodafone може поміняти тариф без вашої згоди

Обговорення
Vodafone

Тривожні новини приходять від абонентів компанії Vodafone. Протягом вже досить довгого часу люди часто скаржилися на погану якість послуг оператора. Зараз же з’ясувалося, що компанія може за своєю власною волею перевести користувача на менш вигідний тариф. Що ж це – знущання з боку оператора, наслідок важкої фінансової ситуації або ж результат продажу Водафону азербайджанській компанії Backcell? Давайте розберемося разом.


Скарги на оператора: чому він насильно змінює тарифи?

За Vodafone і раніше водилися грішки: їх тарифні плани були дешевими, але містили величезну кількість, так би мовити, «підводних каменів». Наприклад, «безлімітний інтернет» насправді був обмежений 10-15 гігабайтами в місяць, а по вичерпання цього пакета швидкість падала до 128 кілобіт, як у важкі часи нульових і діал-апу. Або можна згадати, як тарифні плани раптово ставали більш дорогими.

Але недавно нахабство оператора перейшла всі можливі межі. Відразу кілька користувачів написали, що компанія без їх відома перевела їх на більш дорогі тарифні плани. Дізналися вони про це постфактум: прийшла СМС про зміну тарифного плану.

На скарги відреагував представник компанії Vodafone. Він повідомив, що деякі старі тарифи закриваються, і клієнтів переводять на нові, про що і оповіщає відповідна СМС-ка. Людям запропонували написати оператору на сайті, щоб він допоміг розібратися з неприємною ситуацією. Слід також зауважити, що компанія повідомляла: у зв’язку з продажем її активів азербайджанцям нічого не зміниться. Старі тарифні плани залишаться в силі. Нам брехали?

Vodafone

Інші скарги на оператора

Нещодавно українці, незадоволені якістю послуг колишнього МТС, запустили флешмоб # водафонпрощай. Люди скаржаться на найрізноманітніші речі, але частіше за все називають такі причини, чому вони відмовляються від послуг оператора:

  • Найнижча швидкість мобільного інтернету з усіх існуючих постачальників послуг.
  • Погана якість зв’язку.
  • Невигідні тарифи.

Є також скарги на дивну фінансову політику компанії. Так, одна з клієнток поповнила рахунок на два місяці, а оператор замість цього двічі підключив послугу за один місяць. Оператор обіцяв повернути гроші протягом трьох днів. Повернув чи ні – не зовсім ясно, проте навіть якщо повернув, ситуація все одно вкрай неприємна.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ціни на iPhone 12 виявились вищими, ніж очікувалось

В минуле

Vodafone может поменять тариф без вашего согласия

В майбутнє

Також буде цікаво