Новини

Ціни на iPhone 12 виявились вищими, ніж очікувалось

Обговорення
iPhone 12

Уже відомо, що смартфони iPhone 12, які презентують в наступному році, будуть оснащені модемами для роботи в мережах п’ятого покоління. Джерела стверджують, що це призведе до підняття цін на весь модельний ряд.


iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max були випущені тільки два місяці тому, але зараз все більше уваги приділяється їх наступникам. У 2020 році Apple випустить не менше чотирьох моделей iPhone, які зможуть працювати в мережах 5G. У них також буде новий металевий корпус, натхненний дизайном iPhone 4.

За словами відомого аналітика Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), нові компоненти призведуть до підвищення цін на 30-100 доларів, в залежності від конкретної моделі.

iPhone 12

Ресурс Gizchina уточнює, що новий корпус і функціональність смартфонів iPhone наступного покоління могли б підвищити ціну значно істотніше, однак Apple зробить все для того, щоб різкого стрибка в ціні iPhone 12 не було.

Презентація нової моделі iPhone 12 очікується в вересні 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий тариф Lifecell здивував своєю щедрістю

В минуле

Vodafone може поміняти тариф без вашої згоди

В майбутнє

Також буде цікаво