Новини

Xiaomi готує випуск наступника Pocophone F1

Обговорення
Xiaomi Pocophone F1

Віце-президент Xiaomi та очільник Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) дав велике відеоінтервью індійському YouTube-каналу Technical Guruji.


Pocophone

У ньому найкращий Ману Кумар Джейн, який в минулому році був визнаний кращим керуючим директором в Індії, розповів про поточний стан речей, досягнення і про найближчі плани компанії.

Одним з найцікавіших для шанувальників моментів стало офіційне підтвердження того факту, що наступник Xiaomi Pocophone F1 знаходиться в розробці та абсолютно точно побачить світ.

Ману Кумар Джейн лише підтвердив, що бренд Pocophone або Poco не заморожений, новий смартфон знаходиться в розробці. На жаль, він не зміг назвати точний місяць або хоча б квартал, коли відбудеться анонс нового пристрою.

За останній тиждень ми бачили в мережі згадки смартфонів Xiaomi Poco X2 і Xiaomi Poco F2e, причому останній побудований на базі позаторішньої Snapdragon 845.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новий пристрій дозволяє отримати MacBook всього за 139 доларів

В минуле

Захист iPhone виявився фікцією

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.