Новини

Microsoft вирішила залишити користувачів Windows 7 в небезпеці

Обговорення
Windows 7

Компанія Microsoft зараз зіткнулася зі складним завданням – як змусити перейти користувачів Windows 7 на більш сучасну Windows 10.


Для звичайних користувачів розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року. Microsoft зараз вже попереджає користувачів про швидку смерть Windows 7 і пропонує переходити на Windows 10. Проте, користувачі не поспішають слідувати порадам Microsoft .

З припиненням підтримки на Windows перестануть приходити оновлення безпеки. Підтримати безпеку комп’ютера все ще можна, використовуючи спеціальне програмне забезпечення. Однак і тут Microsoft ускладнить користувачам завдання. Як виявилося, фірмове безкоштовне антивірусне рішення, Security Essentials, теж перестане оновлюватися з 14 січня. 

Windows 7

На відповідній сторінці підтримки Microsoft знову рекомендує переходити на Windows 10 і підкреслює, що в цю версію ОС вбудовано додаток Windows Defender (Захисник Windows). 

Захисник Windows представляє собою еволюцію Security Essentials. Це рішення замінило Security Essentials в якості встановленого в Windows 8 і Windows 10. Звичайно, можна використовувати і сторонні рішення. Наприклад, Avast Antivirus продовжить підтримувати Windows 7 ще деякий час. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony Xperia 0 – флагман з Snapdragon 865 на нових зображеннях

В минуле

Samsung Galaxy A71 – преміальний середнячок офіційно представлений

В майбутнє

Також буде цікаво