Microsoft вирішила залишити користувачів Windows 7 в небезпеці

Зараз на головній

Компанія Microsoft зараз зіткнулася зі складним завданням – як змусити перейти користувачів Windows 7 на більш сучасну Windows 10.


Для звичайних користувачів розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року. Microsoft зараз вже попереджає користувачів про швидку смерть Windows 7 і пропонує переходити на Windows 10. Проте, користувачі не поспішають слідувати порадам Microsoft .

З припиненням підтримки на Windows перестануть приходити оновлення безпеки. Підтримати безпеку комп’ютера все ще можна, використовуючи спеціальне програмне забезпечення. Однак і тут Microsoft ускладнить користувачам завдання. Як виявилося, фірмове безкоштовне антивірусне рішення, Security Essentials, теж перестане оновлюватися з 14 січня. 

Windows 7

На відповідній сторінці підтримки Microsoft знову рекомендує переходити на Windows 10 і підкреслює, що в цю версію ОС вбудовано додаток Windows Defender (Захисник Windows). 

Захисник Windows представляє собою еволюцію Security Essentials. Це рішення замінило Security Essentials в якості встановленого в Windows 8 і Windows 10. Звичайно, можна використовувати і сторонні рішення. Наприклад, Avast Antivirus продовжить підтримувати Windows 7 ще деякий час. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей